ABD'de felaket! Singapur bayrağını taşıyan gemi köprüye çarptı: Bölgeden ilk görüntüler!

ABD gazetesi The New York Times'ın haberine göre, ABD Sahil Güvenlik Salı günü yaptığı açıklamada, bir geminin Baltimore limanından geçen bir köprüye çarptığını söyledi. Francis Scott Key Köprüsü'nde meydana gelen kaza, Baltimore'dan birinci sınıf Sahil Güvenlik astsubaylarından Matthew West tarafından doğrulandı.

BİRÇOK ARAÇ SUYA DÜŞTÜ

Çarpmanın etkisiyle yaklaşık 2.57 kilometre uzunluğundaki köprünün bir kısmı çökerken, çarpma sırasında köprüde bulunan çok sayıda araç da suya düştü. Yetkililer, arama kurtarma ekiplerinin suya düştüğü tahmin edilen en az 20 kişiyi kurtarmak için çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Interstate 695'in bir parçası olan köprüdeki hasarın boyutu hemen belli olmasa da ne Baltimore polisi ne de Maryland Liman İdaresi yorum taleplerine yanıt verdi. Baltimore Belediye Başkanı Brandon M. Scott'ın ofisi de olayla ilgili yorum yapmayı reddetti.

KARGO GEMİSİ SINGAPUR BAYRAĞI

Sahil Güvenlik yetkilisi Matthew West, Singapur bayraklı kargo gemisi Dali'nin Interstate 695'in parçası olan köprüye çarptığını söyledi. Dali'nin boyunun 348 metre olduğunu söyledi.

A

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Son seçim anketinde “sürpriz” sonuçlar!  17 büyükşehirde son durumSon seçim anketinde “sürpriz” sonuçlar! 17 büyükşehirde son durum
Suikast planı başarısız oldu!  Lanet bir eğitim dahaSuikast planı başarısız oldu! Lanet bir eğitim daha
Sağlık sorununa dikkat çekti!  Sağlık sorununa dikkat çekti! “İftar ile sahur arasında sakız çiğneyin”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir