Adana'da baş döndüren kadın hakim skandalları zinciri! Cinsel ilişki videoları, uyuşturucu kullanan partiler…

Adana Adliyesi'nde görev yapan Hakim GA, 2019 yılının Eylül ayında kiracı olarak yaşadığı sitenin yöneticisi Ş.L.'nin yanına gitti. Tanıştı ve aşık olmaya başladı. Daha sonra muhtemelen Ş.L. İlişkilerini gösteren videoları silmekle tehdit edildi. Başlatılan soruşturmada skandal suçlamalar ortaya çıktı.

“SEN GÜÇLÜ BİR ADAMSIN, DOSYALARIMI KAPAT”

Bir gün hakimin Ş.L.'ye söyledikleri. Sabah'ın haberine göre GA şöyle konuştu: “Bazı sorunlarım var. Sen güçlü bir adamsın, bana yardım etmeni istiyorum. Daha önce Edirne'de görev yapmıştım. Orada çalışırken bana karşı yolsuzluk suçlamaları olduğunu ve bana suç duyurusunda bulunduğumu söylediler. Sahtekarlık yaptın, beni bu suçlamalardan kurtardın: “Dosyalarımı kapatmanı ve beni o kişilerden korumanı istiyorum” dedi.

CİNSEL TOPLULUĞUN GÖRÜNTÜLERİNİ KAYDEDİYOR VE PAYLAŞIYOR

Kadın hakim Ş.L., yasal olarak evli ve 20 yaşında bir oğlu var. Birbirleriyle olan cinsel ilişkilerinin görüntülerini kaydedip birbirleriyle paylaştı.

YÜZ BULAMADIĞINDA TEHDİT ETMEYE BAŞLADI

Ş.L. kadın hakimin başka erkeklerle çıkar karşılığında ilişki kurduğu öğrenildi. Ayrılmak istedi. SL, hakimi arayarak 4 yıllık ilişkilerini sonlandırmasını ve kendisiyle iletişime geçmemesini, aksi takdirde savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyledi. Daha sonra mayıs ayında Ş.L. tehdit edilmeye başlandı.

iStock-1281091727

“HAKİME HANIM'IN VİDEOSUNUZ VAR MI”

Ş, Galericiler lokasyonunda bir iş yerine gitti. L.'yi karşılayan iki kişi, “Elinizde hakimin videoları var, bunları silmeniz gerekiyor. İşyerine girerken veya çıkarken öldürülebilirsiniz, bu işleri başkaları yapacak” dedi. Yani Ş.L. Kadın hakim hakkında suç duyurusunda bulundu.

MEVCUT 500 MİLYON LİTRE TALEP

Ş.L.'nin şikâyeti üzerine HSK 1. Dairesi, hakim GA hakkında soruşturma yapılmasına izin verdi. GA'nın, Osmaniye Asliye Ceza Mahkemesi'nde “akaryakıt kaçakçılığı” suçundan yargılanan sanığın beraatına karşılık 500 milyon dolar rüşvet aldığı iddia edildi.

DAVALI KONSOLİDE: “Merak etmeyin, temyizde beraat ettireceğiz”.

GA, 500 milyon dolar istediğini ve parayı bizzat aldığını belirterek, Edirne'de birlikte çalıştığı FA Cumhuriyet Savcısı'nın duruşmada beraat kararı vereceğini, Cumhuriyet Savcısının ise hakkında beraat kararı istediğini belirtti. Sanık yargılanıyor ancak o duruşmada karar verilmedi. Sonraki duruşmada başka bir savcının cezaya ilişkin mütalaa vermesi üzerine kendisinin mahkûm edildiği ortaya çıktı.
Sanık, GA hakimine para cezası ödediğini ve aldığını söyleyince kadın hakim, “Merak etmeyin, temyiz sürecinde beraat alırız” dedi.

Ekran görüntüsü 2024-06-19 082201

Adli Mevduattan Alınan Metafetaminli Taraflar

Hakim GA'ya yöneltilen suçlamalar bunlarla sınırlı değildi. GA'nın, pandemi döneminde görevde olduğu hafta sonu adli nezaretten aldığı metamfetamin içeren hapları kullandığı için özel bir hastaneden reçetesiz uyuşturucu alıp içtiği ve başka bir hakime danışarak vardiya değiştirdiği belirlendi. .

Hakim GA'nın, bir kez daha pandemi döneminde, bir Başsavcı Yardımcısı, bir Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi ve bir Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi ile birlikte alkol ve metamfetamin olarak bilinen uyuşturucu madde kullandıkları tespit edildi. Başsavcı yardımcısının adli emanetten çıkardığı ve partiyle birlikte Adana Adliyesi'ne sevk edildiği öğrenildi.Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
16 saat sonra önemli gelişme!16 saat sonra önemli gelişme!
AKP'nin planı belli oldu: AKP'nin planı belli oldu: “Erdoğan asla olumlu olmayacak”
Ağrı Dağı'nda korkutan gelişme: Yüzde 40'tan fazla küçüldü.Ağrı Dağı'nda korkutan gelişme: Yüzde 40'tan fazla küçüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir