“Almanya gibi iddialı bir takım”

Avusturya Teknik Direktörü Ralf Rangnick, Türkiye'nin Vincenzo Montella ile daha ofansif bir maç oynadığını ve yarınki maçta iyi bir sonuç almak istediklerini söyledi.

Milli futbol takımımız, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası hazırlıkları kapsamında yarın Viyana'da özel bir karşılaşmayla Avusturya ile karşılaşacak.Avusturya Teknik Direktörü Ralf Rangnick, maç öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Tecrübeli çalıştırıcı, yakaladıkları atmosferi devam ettirmek istediklerini söyledi. “Bizim için farklı bir duygu. Bunlar deneme maçları. Dostluk maçı da olsa kurduğumuz sistemi çok iyi seviyede tutmamız gerekiyor. Çocuklar zaten bu işin üstesinden çok iyi geliyor. Hepsi İhtiyacımız olan şey bu atmosferi sürdürmek.” dedi.

“DAHA HAREKETLİ BİR TAKIM”

Rangnick, milli futbol takımının Vincenzo Montella ile daha kompakt ve ofansif bir şekilde oynadığını belirtti. “Son birkaç maçta Almanya'ya göre daha kompakt bir saha gördük. Bunlar EURO 2024 öncesi son test maçlarımız. Dolayısıyla Türkiye ile oynayacağımız maç, adım adım kurduğumuz sistem açısından önemli. adım adım. “Almanya gibi iddialı bir takımla karşılaşacağız. Özellikle Montella'nın gelişinden sonra: “Daha kompakt, daha ofansif, oyuncuları daha bireysel kullanan bir takımlar. Ancak yarınki hedefimiz iyi bir sonuç almak.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir