Anneler Günü'nü sosyal medyada kutlayalım! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu eşsiz hazineye sahip çıkmalıyız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu yıl 12 Mayıs'ta kutlanan Anneler Günü'nü sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla kutladı.

“ONLAR HAYATIMIZIN EN DEĞERLİ HAZİNELERİDİR”

Erdoğan'ın yazısı şöyle:

“Tüm annelerin Anneler Günü'nü kutluyor, vefat eden tüm annelerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Sevgi, şefkat, fedakarlık gibi güzel niteliklerin örneği olan annelerimiz, hayatımızın en değerli hazineleridir. Aziz şehitlerimizin bize emaneti başta olmak üzere bu eşsiz hazineye sahip çıkmalı, annelerimize verdiğimiz değeri her fırsatta elimizden geldiğince göstermeliyiz.

Bir annenin çocuğuna duyduğu şefkatle kıyaslanabilecek çok az insani duygu vardır. Bugün annelerimize teşekkür etmenin yanı sıra onların hayatımızdaki etkilerini de hatırlamak için çok önemli bir fırsat.

“Cenneti annelerin ayakları altında gören inancın mensupları olarak üzerimize düşen sorumluluk ve görevleri yerine getirirken, annelerimizin nimetlerinin en önemli güç kaynaklarımızdan biri olduğunu unutmamalıyız.”Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ziyaret için Türkiye'ye döneceğiz! "Bunun yerine ellerinizi tetikte tutmak hakkında konuşalım" Dedi ki: Yunan adalarına "kapıda görüldü" masada...Ziyaret için Türkiye'ye döneceğiz! “Bunun yerine tetikte olmayı konuşalım” dedi: “Yunan adaları için kapıda vize” masada…
TÜRSAB Başkanı'ndan Bakan Ersoy'a tepki: Yanlış bilgi yayıyor!TÜRSAB Başkanı'ndan Bakan Ersoy'a tepki: Yanlış bilgi yayıyor!
Dünya bu olayı konuşuyor!  Hayvanat bahçesinde panda kalmayınca bu yönteme başvurdular...Dünya bu olayı konuşuyor! Hayvanat bahçesinde panda kalmayınca bu yönteme başvurdular…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir