CANLI: 5 Galatasaraylı ismin imza töreni – Son Dakika Spor Haberleri

Galatasaray'ınyeni sözleşme imzaladığı 5 futbolcu için imza töreni düzenliyor.

Oyuncuların açıklamaları şu şekilde:

Dursun Özbek: “Lucas Torreira takımımızın enerji yoğunluğu, orta sahamızın dinamosudur. Lucas Torreira'nın başarımıza büyük katkısı oldu. Terinizin son damlasına kadar mücadele ettiğinizden eminiz. Size güveniyoruz, biz böyle devam etmeni istiyoruz. seni çok seviyoruz.”

Dursun Özbek: “Kardeşim Kaan Ayhan her zaman göreve hazır. Kendisi çok değerli sporcularımızdan biri, ihtiyaç duyulduğunda her pozisyonda oynuyor, aklını ve kalbini kullanıyor. Kısa sürede bu formayı giymiş gibi oynadı. Yıllardır kendisine teşekkür ediyorum.”

Dursun Özbek: “Abdülkerim Bardakcı… Bazıları size burun kıvırdı ama biz sizden hiçbir zaman şüphe duymadık. Performansınızla birçok insanı pişman ettiniz. Başarılarla dolu uzun yıllar var önünüzde. En büyük teşekkürlerimi sunuyorum. “

Dursun Özbek: “Muslera, sadece sahadaki performansıyla değil ustalığıyla da tüm sporcuların gönlünü kazanmış bir isim. Muslera 13 yıl Giallorossi forması için ter döktü, bir an bile mücadeleden kaçmadı. Kendisi ekibimizin en önemli liderlerinden biri. Kendisi yabancı değil, bizden biri. Kendisiyle sözleşme konusunda çok kısa konuştuk ve şöyle dedi: “Siz öyle diyorsunuz. ” gelecekte toplumumuzda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir