Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim mesajı! “İstanbul'la alakası olmayan bir oyun oynanıyor”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen Gençlik Sevgisiyle Yeniden İstanbul programında konuştu.

Erdoğan'ın açıklamasından öne çıkanlar:

“ARKALARI HALA KARANLIK”

“Pazar günü sandıkları korumamız lazım. Şu anda o kadar kirli işler yapılıyor ki… Bazı partiler vatandaşın oylarını satmış durumda.

“BİR OYUN OYNANIYOR”

İnsanların kazanmasını değil kaybetmesini sağlamaya çalışan kişilerin motivasyon kaynaklarının hiç de masum olmadığı açıktır. Bu dolar bavulu görüntülerinin siyaseti kirlettiği bir ortamda, hiç kimse böyle bir tabloyu siyasi görüş farklılığıyla açıklayamaz. Arkanızı dönseniz bile gerçek değişmez. Bu seçimlerde özellikle İstanbul'da şehrin geleceğiyle hiçbir ilgisi olmayan bir oyun oynanıyor.

Gündeminde İstanbul depremi ve trafik sorunu olmayan herkesin geçmişi oldukça karanlıktır.

“HER ŞEYİ ADIM ADIM BAKACAĞIZ”

AK Parti'nin ve Cumhur İttifakı'nın sandıklarına sahip çıkacağınızı biliyorum. Bizim kimsenin oyununda gözümüz yok. Genel merkezimizle her şeyi adım adım takip edeceğiz. “Her şeyin hukuka ve adalete uygun şekilde gerçekleşmesini sağlama görevimizi bir an bile ihmal etmeyeceğiz.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Korkunç kaza!  Onu öldürüp koyun derileriyle birlikte toprağa gömdü...Korkunç kaza! Onu öldürüp koyun derileriyle birlikte toprağa gömdü…
BARTIN seçim sonuçları gerçek zamanlı!  Bartın'ın belediye başkanı kim olacak?  AK Parti ve CHP'nin adayları kimler? BARTIN seçim sonuçları gerçek zamanlı! Bartın'ın belediye başkanı kim olacak? AK Parti ve CHP'nin adayları kimler?
10 gündür kayıptı!  Koyun derileri ve çöplerle kaplı olarak bulundu.10 gündür kayıptı! Koyun derileri ve çöplerle kaplı olarak bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir