Esra Erol için tüyler ürperten bir gelişme daha… Anne ve babasını aramak istedi, acı gerçek ortaya çıktı! “Dedesi aslında onun babasıdır”

Hafta içi her gün ATV'de yayınlanan Esra Erol'da ele alınan konular çoğu zaman sosyal medyada da gündem oluyor. Programda bu kez 24 yıldır aradığı annesini ziyarete gelen Ayşe'nin hikayesine yer verildi.

2000 doğumlu Ayşe Uygun, gerçek annesini bulmak için ünlü sunucudan yardım istedi. Ayşe'nin annesi Çiğdem Hanım bulunmuştur ancak ailenin karanlık sırrı ortaya çıkmıştır.

Esra Erol 4

'AİLE İÇİ ŞİDDET'

Annesini bulmanın mutluluğunu yaşayan Ayşe, babasını bulmak isterken tüyler ürpertici gerçeği öğrendi. Esra Erol bu gerçeği şöyle açıklıyor; 'Hem anne hem de Ayşe mağdurdu. Ve onlara zulmeden de annesinin babasıdır. Aile içi istismar var. Sonuç olarak o doğdu. Elbette o kişi cezaevine girip çıktı. 6-7 yıl cezaevinden çıktı. Normalde bunu söylemezdim ama o kişinin yanında çocukları var, bir de kızı var. İkinci bir sömürüyle karşılaşıp karşılaşmayacağımızı kim bilebilir? “Düşünmeden duramıyorum” diye açıkladı.

ESRA EROL 2

24 yaşındaki Ayşe'ye psikolog, annesinin babasından şiddet gördüğünü anlatacak.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Havalar ısınıyor, herkes akın ediyor!  haber veriyorum Havalar ısınıyor, herkes akın ediyor! Uzmandan 'havuz' uyarısı
Bir anda 300 bin TL değerindeki bilezikleri alıp kaçtı! Bir anda 300 bin TL değerindeki bilezikleri alıp kaçtı!
“Ben öldürmedim ama öldüreni tanıyorum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir