Fatih Erbakan, “Adayımızı İstanbul'a çekmeye hazırız” diyerek şartları açıkladı

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Hatay'ın Antakya ilçesi Yavuz Sultan Selim Caddesi'nde düzenlediği mitinge katıldı. Erbakan, burada Milli Görüş'ün başka bir partiyi devralmak için seçimlere katılmayacağını kaydetti.

AÇIKLANAN KOŞULLAR

Erbakan, şunları söyledi: “Yeniden Refah İstanbul CHP'ye neden fayda sağlıyor? Onlara defalarca anlattık. Milli Görüş olarak milletin sorunlarıyla ilgileniyoruz, maddi ve manevi kalkınmayı gerçekleştiriyoruz, belediyelerde ahlaki belediyecilik çağını başlatıyoruz ve biz de bu görevi üstleniyoruz.” milletin kurtuluşuna vesiledir. Yaşanabilir bir Türkiye'yi yeniden inşa edelim.” Adil bir dünya inşa edelim. Milletimizi statücü ve çıkarcı belediyecilikten kurtarmak, Milli Görüş belediyeciliğiyle Türkiye'de ahlaklı belediyeciliği yeniden yaşatmak için seçimlere katılıyoruz. Kimseyi kazanmak veya kaydetmek için girmiyoruz. Sizin mantığınıza göre hareket edersek o zaman İstanbul'un DEM partisi AK'dir. Parti adına kazanmak için seçimlere katılıyor. Allah aşkına böyle bir Mantık var mı? Yeniden Refah'ın CHP için kazanacağını söylüyor. Eğer bu mantıkla hareket ederse Kandil'le iş birliği içinde olduğunu iddia ettiği DEM partisi de seçimleri kazanmak için AK Parti'ye katılıyor. İYİ Parti de AK Parti'nin içindedir. Seçimleri kazanmak için partiye katılıyor. Bu mantık takip edilirse seçimlere sadece iki partinin katılması, diğer partilerin katılmaması gerekir. Ankete katılın ve en yüksek oyu alan iki partinin girmesine izin verin. Çünkü diğer tüm partiler seçimlere kazanmak ya da kaybettirmek için katılıyor. Böyle seçimler var mı? Böyle bir demokrasi ve böyle bir sistem mümkün olabilir mi? Bütün bunlara rağmen Hatay'dan haykırıyoruz. Hey troller, şartlarımız açık. Hükümet İsrail ile ticareti sonlandırdığını açıklıyor, İsrail'e ihracatı kestiğini açıklıyor, İsrail'i korumak için Malatya'da kurulan Kürecik radar üssünü kapattığını açıklıyor, emekli maaşını 20 bin TL'ye çıkardığını açıklıyor, biz Bugün İstanbul'daki adayımızı ilan ediyoruz, çekime hazırız. Buyrun, size meydan okuyorum. Şimdi bu adımları atın, hiçbir beklentimiz olmadan adayımızı çekmeye hazırız ama sizin böyle bir adım atmanız konusunda ne yazık ki umudumuz yok. “Kim harekete geçse, 7 Ekim'den bu yana devam eden bu katliama, bu vahşete karşı, Direniş Partisi'nin çağrısını bile beklemeden, çoktan adım atmış olurdu” dedi.

ERBAKAN-EY-TROLLER-ŞARTLARIMIZ-BE_32744 (1)

“BAZI ZAYIF ÇOCUKLAR VAR…”

Necmettin Erbakan'ın 42 yıllık siyasi hayatında Milli Görüş adayını başka parti lehine geri çekmediğini belirten Erbakan, şöyle konuştu: “Bazı yoksullar çıkıp 'Erbakan öğretmen olsaydı emekli olurdu' dediler.” . onun adayı.” “Çıkarmadığını gördün mü?” dedi.

Kaynak: DHA

31 MART SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ TÜM HABERLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!Bu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Asla unutulmayacak acı bir sahne!  Karısını öldürdü ve beklediği cesedin yanına kimseyi yaklaştırmadı.Asla unutulmayacak acı bir sahne! Karısını öldürdü ve beklediği cesedin yanına kimseyi yaklaştırmadı.
Bağcılar'ın sapık sucuğundan sonra şimdi de sapık bakkal!  Serbest bırakılma ihtimali dudak uçuklatıyordu: Eğer kimseye söylemezsen sana istediğini vereceğimBağcılar'ın sapık sucuğundan sonra şimdi de sapık bakkal! Serbest bırakılma ihtimali dudak uçuklatıyordu: Eğer kimseye söylemezsen sana istediğini vereceğim
Avcılar'da koca dehşeti!  3 çocuğunun annesini vurarak öldürdüAvcılar'da koca dehşeti! 3 çocuğunun annesini vurarak öldürdü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir