Gündemde “küflü çikolata”nın cevabı vardı: Patiswiss CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu kimdir, kaç yaşında? Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu neden gündem oldu? – En son hayat haberleri

Partyswiss'in CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu Bir kullanıcının sosyal medya paylaşımına verdiği yanıt Türkiye'de gündem oldu. Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu'nun Açıklamasının neden gündeme geldiği ve neden istifa ettiğine dair sorular oluştu. Kuyu, Patiswiss CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu kimdir, kaç yaşında? Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu neden gündem oldu? Detaylar burada…

ELİF ASLI YILDIZ TUNAOĞLU KİMDİR?

Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu çikolata markası Patiswiss'in kurucusu ve CEO'sudur.

ELİF ASLI YILDIZ TUNAOĞLU NEDEN GÜNDEMDE?

Bir kullanıcının paylaşımına verdiği tepki nedeniyle sosyal medyada gündem oldu. Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu Önce paylaşımını sildi, ardından Instagram hesabından yaptığı açıklamayla görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Patiswiss CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu, bir sosyal medya kullanıcısının “küflü çikolata” paylaşımına yanıt verdi.

Partyswiss'in CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu'nun Yanıtınızın ardından birçok pazar Patiswiss ürünlerini raflardan kaldırdı.

Verdiği yanıtla dikkat çekti. Elif Aslı Yıldız Tunaoğluİstifa etti.

İstifasını şu sözlerle duyurdu:

En çok önem verdiğim tüketicilerimizden birini yanlış cevap vererek üzdüm. Kadın istihdamını artırmayı ve çalışma hayatında eşitliğini savunmayı her yıl misyon edinmiş biri olarak, erkek kardeşlerime verdiğim yanlış cevabın elbette savunulamayacağını biliyorum. Yaptığım şeyin çok yanlış bir davranış olduğunu kabul ediyor, bu talihsiz olaydan dolayı öncelikle kendisinden, sonra tüm tüketicilerimizden ve değerli kamuoyundan içtenlikle özür diliyorum.

En içten özürlerimin ardından, bugün itibarıyla Yönetim Kurulu Başkanlığı görevimden istifa ediyorum.

Görev değişikliği yönetim kurulu kararı ile derhal duyurulacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir