Las Vegas'ta öldürülen kişinin gözünü ve kulağını yiyen şüpheli tutuklandı

Şüpheli, ifadesinde 5 gün boyunca uyuyamadığını, kafasında sesler duyduğunu ve beyninin kontrolünün başkasının eline geçtiğini söyledi.

REKLAM

Amerika Birleşik Devletleri'nin Las Vegas kentinde, sokakta öldürülen kişinin önce yüzünün bir kısmını yiyen, ardından da yüzünün bir kısmını yiyen 29 yaşındaki şüpheli Colin Ichiro Czech tutuklandı.

Kenneth Brown isimli mağdurun nasıl öldüğü, adli tıp tarafından yapılacak detaylı otopsinin ardından belirlenecek.

Ancak ilk belirlemelere göre saldırgan, maktulünü yumruklayarak yere düşürdü ve kafasını şiddetli bir şekilde yere vurarak ölümüne neden oldu.

Mahkeme belgelerine göre cinayet sabahın erken saatlerinde meydana geldi.

Saldırgan mağazanın otoparkında müşterilerinden birini yere yumruklamadan önce bir süpermarket çalışanı acil durum numarasından polisi aradı.

Saldırgan kurbanın gözünü ve kulağını yedi

45 dakika sonra gelen ihbar telefon görüşmesinde, saldırganın bu kez kurbanının yüzünü yediği bildirildi.

Olay yerine gelen polis, maktulün bir gözünün ve bir kulağının eksik olduğunu, kafasının ise parçalanmış olduğunu gördü.

Polis olay yerine geldiğinde, yerde diz çöken saldırganın ağzında, saçında ve kıyafetlerinde maktulün kafasının biyolojik parçalarını gördü.

Tutuklu şüpheli ilk ifadesinde mağdurun kendisine gerçekten darp ettiğini iddia etti.

Şüpheli, ifadesinde 5 gün boyunca uyuyamadığını, kafasında sesler duyduğunu ve beyninin kontrolünün başkasının eline geçtiğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir