MSB kahreden haberi duyurdu! Piyade sözleşmeli asker Vedat Zorba şehit oldu

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Pençe-Kilit Harekatı alanında 22 Mayıs 2024 tarihinde kahraman silah arkadaşımız Piyade Er Vedat Zorba, önceden yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu ağır yaralandı. Bölücü terör örgütü üyesi olduğu öğrenilen şahıs, derhal hastaneye kaldırılarak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı için şehit oldu. “Bizleri derin acı ve üzüntüyle dolduran bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet diliyorum. Acılı ailesine, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve aziz milletimize başsağlığı ve sabır diliyoruz.”

BAKAN GÜLER'DEN TAZİYE MESAJI

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, şehit piyade er Vedat Zorba için yayınladığı taziye mesajında ​​şunları söyledi: “Kendim ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına, kahraman şehidimize Allah'tan rahmet, başsağlığı ve sabır diliyorum. Kederli ailesine ve asil milletimize sabır diliyorum.” dedi. (AA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Düğün salonunun tavanı çöktü!  Yaralılar varDüğün salonunun tavanı çöktü! Yaralılar var
Yer: Çorum!  Morgda gerçek ortaya çıktı: Mezar açılıp çıkarıldıYer: Çorum! Morgda gerçek ortaya çıktı: Mezar açılıp çıkarıldı
Öğretmen oğlunun bilgisini paylaştılar!  Elinden 120 gram altını alıp evi 2 milyon 250 bin liraya sattılar.Öğretmen oğlunun bilgisini paylaştılar! Elinden 120 gram altını alıp evi 2 milyon 250 bin liraya sattılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir