O kitapta 221 yüksek profilli kişinin ismi var! Milyarderler, cinsel istismar ve fuhuş… Küçük kara kitap satışta

ABD'li müzayede evi 'Alexander Historical Auctions', 2019 yılında küçüklere yönelik cinsel istismar suçlamasıyla yargılanırken cezaevinde hayatını kaybeden Jeffrey Epstein'ın 221 önemli isminin yer aldığı 'kara kitap'ı satışa çıkaracağını duyurdu. ve fuhuş şebekesi, 15 Mayıs'taki açık artırmayla satışa çıkıyor.

221 YÜKSEK PROFİL KİŞİNİN İSİMLERİ

Müzayede evi tarafından yapılan açıklamada, alıcının kimliğinin ve teklifin gizli tutulacağı belirtilirken şu ifadelere yer verildi: “Kitapta Epstein'ın temasa geçtiği kişilerin isimleri, adresleri ve telefon numaraları ile acil durumda iletişime geçilecek kişiler yer alıyor. aile üyeleri, sekreterler ve aile üyelerinin bilgileri Daha önce kamuya açıklanan isimlerin yanı sıra, adı açıklanmayan 221 yüksek profilli kişinin isimleri de kitapta yer alıyor.

DETAYLI BİLGİLER DE VAR

Manhattan'da yaşayan bir müzisyen, bu kitabı 1990'ların ortasında New York'ta bir kaldırımda buldu. Kitap daha sonra FBI tarafından incelendi, ancak o zamanlar kanıt açısından önemli görülmedi. Kitapta ayrıca 1998 yılında satın aldığı özel adası Little Saint James ile ilgili ayrıntılar da yer alıyor. Kitapta Epstein'ın adayı satın aldığı adamın eşinin iletişim bilgileri de yer alıyor. “Kitapta ayrıca adresleri kamu kayıtlarında bulduğumuz konutlarla eşleşen Epstein akrabaları hakkında da ayrıntılı bilgiler yer alıyor.”

177216_EPSTEIN'İN CİNSEL-Suç-İSTİSMAR-YAŞAMI

EPTEİN VAKA

Jeffrey Epstein dava dosyaları 3 Ocak'ta kamuoyuna açıklanmaya başladı ve dünya çapında büyük ses getirdi. Yayımlanan belgelerde, Epstein'ın kurbanlarından Virginia Giuffre'nin 2015 yılında Ghislaine Maxwell'e karşı açtığı dava kapsamında yer alan dosyalar arasında çok sayıda ünlü iş adamı, siyasetçi ve ünlünün isimleri yer alıyordu.

CEZAEVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Jeffrey Epstein, 2005 yılında ABD'nin Florida eyaletinde 14 yaşındaki bir kızla seks yapmak için para ödediği suçlamasıyla tutuklanmıştı. Reşit olmayan pek çok kız çocuğu Epstein ve arkadaşlarının kendilerine cinsel istismarda bulunduğunu iddia etse de mahkeme Epstein 2008'i tutukladı. Kendisi yalnızca bir kişiye cinsel tacizde bulunmaktan suçlu bulundu. Epstein suçlu bulunduktan sonra 13 ay hapis cezasına çarptırıldı. Milyarder, New York savcılarının Epstein'ı 2019'da fuhuş çetesi yönetmekten suçlu bulmasının ardından gözaltındayken hapishanede ölü bulundu.

177218_EPSTEIN'İN CİNSEL-Suç-istismar-YAŞAMI

Dava dosyasındaki ilk tutukluluk süresine ilişkin olarak;

“Bu davanın kökeni, finansçı Jeffrey Epstein'a karşı onlarca yıldır devam eden ceza davasına dayanıyor. 30 Haziran 2008'de Epstein, Florida eyaletinde on sekiz yaşın altındaki bir kişiye fuhuş yapma ve fuhuş yapma suçlamalarını kabul etti. Suçlamalar, bazıları Florida'nın reşit olma yaşı olan on sekiz yaşın altında olan, özel olarak kiralanan “masözler” ile cinsel aktiviteden kaynaklanıyordu. Eyalet ve federal savcılarla yapılan anlaşma uyarınca Epstein, eyaletin suçlamalarını kabul etti. Sınırlı hapis cezasına çarptırıldı, cinsel suçlu olarak kaydedildi ve kurbanlarına tazminat ödemeyi kabul etti. “Cevap olarak savcılar federal suçlamada bulunmayı reddetti.”

BELGELERDE KİMİN İSİMLERİ VAR?

Dosyalarda adı geçen pek çok ünlü siyasetçi ve ünlü var. Dosyalarda adı geçen ünlüler arasında Clinton ve Trump'ın yanı sıra İngiltere Prensi Andrew, eski New Mexico valisi Bill Richardson ve eski senatör George Mitchell, ünlü modeller Heidi Klum ve Naomi Campbell ile şarkıcı Michael Jackson da yer aldı. Eski ABD Başkanı Bill Clinton'ın Epsetin'le yakın olduğu ve çok sayıda uçak yolculuğuna çıktıkları iddia edilirken, davacılar, Prens Andrew'un söz konusu adayı birkaç kez ziyaret ettiğini ve küçük kızlara cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti. Prens röportajlarda bu iddiaları yalanladı ve kendisinin Jeffrey ile arkadaş olduğunu doğruladı. Donald Trump'a ilişkin dosyalarda Epstein'a yakın olduğu belirtildi.

FRANSIZ ŞÜPHELİ DE ÖLÜ BULUNDU

Dosyada adı geçen Fransız modellik ajansının sahibi Jean Luc Brunel, reşit olmayan kızların cinsel istismar amacıyla insan ticareti yaptığı suçlamasıyla Aralık 2020'de tutuklandı. Epstein'ın yakın arkadaşı olduğu söylenen Brunel, Şubat 2022'de Paris'teki hapishane hücresinde ölü bulundu.

_122677133_hi072932831

“EVİNİN HER KÖŞESİNDE ÇIPLAK KIZ TASARIMLARI VARDI”

Birçok üst düzey siyasetçi ve sanatçıyla cinsel ilişkiye zorlandığını belirten temyiz başvurusu yapan Virginia Guiffre, tanınmış bir başbakan, iş adamı ve modellik ajansı işletmecisi olan Jean Luc Brunel tarafından defalarca tacize uğradığını ifade etti. ve Harvard hukuk profesörü Alan Dershowitz. Virginia ayrıca Epstein'ın tacizine ilişkin görüntüleri kaydettiğini de duyurdu. Evde çalışan hizmetliler, evin her odasında kamera bulunduğunu, duvarlarda çıplak kız resimlerinin bulunduğunu iddia etti.Bu içerik Ufuk Dağ tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sabah yatakta görülen nadir kanser belirtilerine dikkat edinSabah yatakta görülen nadir kanser belirtilerine dikkat edin
Şamil Tayyar'ın 'Ayhan Bora Kaplan' filminde sürpriz çıkışŞamil Tayyar'ın 'Ayhan Bora Kaplan' filminde sürpriz çıkış
Okul müdürü İbrahim Oktugan'ın son görüntüleri ortaya çıktıOkul müdürü İbrahim Oktugan'ın son görüntüleri ortaya çıktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir