Patates deposunun çökmesi sonucu hayatını kaybedenler son yolculuğuna uğurlandı

Çökme sonucu hayatını kaybeden Murat Aydoğan ve Murat Değirmenci'nin cenazeleri, otopsinin ardından yakınlarına teslim edildi.

Aydoğan'ın naaşı, kazanın meydana geldiği Çarıklı köyünde öğle saatlerinde kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığında defnedildi.

Cenaze töreninde hazır bulunan Niğde Valisi Cahit Çelik, Aydoğan'ın yakınlarına başsağlığı diledi.

Murat Değirmenci'nin naaşı, Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Civelek köyü mezarlığında öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Cenaze törenine Değirmenci'nin ailesi ve yakınları, AK Nevşehir Partisi Milletvekili Süleyman Özgün, Gülşehir Belediye Başkanı Erkan Çiftçi ve vatandaşlar katıldı.

Öte yandan kazada yaralanan Alpaslan İpek, Seyfettin Kaya, Muharrem Tanak ve Ufuk Ergül'ün tedavileri Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sürüyor.


Ne oldu?

Dün merkeze bağlı Çarıklı köyünde patates deposu binasının çökmesi sırasında oluşan baskı sonucu dışarı atılan Murat Aydoğan ve Murat Değirmenci hayatlarını kaybederken, Alpaslan İpek, Seyfettin Kaya, Muharrem Tanak ve Ufuk Ergül ise hastaneye kaldırıldı. yaralandı. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir