PDF'den Word'e Dönüştürme: PDF'yi Word'e Nasıl Dönüştürürüz? PDF dosyalarını Word dosyalarına nasıl dönüştürebilirim?

PDF'den Word'e dönüştürme işlemi sayesinde herhangi bir PDF dosyası Word veya DOC formatına dönüştürülebilir. Bu işlemi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek çeşitli programlar bulunmaktadır.

PDF dosyaları bilgi paylaşımı amacıyla oluşturulduğundan bu içeriğin görüntülenmesi her platformda veya cihazda aynı olduğundan her platformda aynı görünür. Ancak PDF formatındaki dosyalar kolayca düzenlenemez. Bu nedenle PDF dosyalarını düzenlemeniz gerektiğinde en basit yöntem, belgeyi açılabilir bir Word dosyasına dönüştürmektir. Buna PDF'den Word'e dönüştürme işlemi denir. PDF'yi Word'e dönüştürmenize yardımcı olacak birçok PDF'den Word'e dönüştürücü uygulama ve web sitesi vardır.

PDF dosyalarını Word dosyalarına nasıl dönüştürebilirim?

Word'deki PDF özelliği, PDF formatındaki dosyaları düzenlenebilir belgelere dönüştürmek için kullanılır. PDF to Word Converter, herhangi bir PDF dosyasını kolayca MS Word'e dönüştürebilir. Bilgisayar ve belgelerle çalışan kişilerin, özellikle de masa başında çalışanların PDF'yi Word'e dönüştürmek için kullanabileceği birçok uygulama ve site bulunmaktadır. PDF'yi Word'e nasıl dönüştürebilirim sorusunun cevabını aşağıda takip edebilirsiniz:

Adobe Acrobat uygulamasında PDF'yi Word'e dönüştürmek için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

  • PDF'den Word'e dönüştürülecek dosya Acrobat uygulamasında açılır.
  • Sağdaki “PDF'yi Dışa Aktar” aracını tıklayın.
  • Microsoft Word, dışa aktarma formatı olarak işaretlenmiştir.
  • Dışa aktar'ı tıklayın.

Dosyanın kaydedileceği dosya konumunu seçin ve ardından “Kaydet”i tıklayın. Belge PDF formatından Word dosyasına dönüştürülecek ve kaydedilecektir.

PDF'den Word'e Dönüştürme Web Siteleri

PDF'den Word'e dönüşüm yapabileceğiniz birçok farklı web sitesi vardır. Ancak bu sitelerin güvenilir olması önemlidir. PDF'yi Word'e dönüştürmek için tasarlanan bu güvenilir siteler, PDF dosyalarını Word'e dönüştürebilir. Bu siteler mobil cihazlarda ve web tarayıcılarında çalışabilmektedir. Ancak PDF'yi Word'e dönüştürürken yalnızca güvenilir sitelerden dönüştürme yapmanız önerilir. PDF'yi Word'e dönüştürmek için tercih edebileceğiniz pek çok güvenilir site bulunmaktadır. Bu siteler çevrimiçi olarak öğrenilebilir. Ancak araştırma yaparken bu siteler hakkındaki kullanıcı yorumlarını ve güvenilirliklerini dikkate almanız gerekir.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Belediye fırınının görüntüleri büyük tepki çekti! Belediye fırınının görüntüleri büyük tepki çekti!
Ofisinde saldırıya uğrayan Belediye Başkanı Beşel, yaşananları şöyle anlattı: Ofisinde saldırıya uğrayan Belediye Başkanı Beşel, yaşananları şöyle anlattı: “Kafa attı, silahı aldı”
O ülkede felaket!  Yer altında 1100 ev, 300 kişi: 'Geçen her dakika umutlarımızı azaltıyor'O ülkede felaket! Yer altında 1100 ev, 300 kişi: 'Geçen her dakika umutlarımızı azaltıyor'

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir