Sinan Ateş cinayetinde adı geçen Olcay Rehber, şunları söyledi: Biraz da olsa karışsaydım kendimi kafamdan vururdum.

Sinan Ateş cinayetinde adı geçen eski MHP milletvekili ve Devlet Bahçeli danışmanı Olcay Rehber; Olayla hiçbir ilgisinin olmadığını iddia etti. Rehber, “Böyle bir kazaya az da olsa karışsaydım kendimi kafamdan vurup öldürürdüm” dedi.

Rehberin Halk TV'den Seyhan Avşar'a verdiği yanıtlardan öne çıkanlar şöyle:

Çeşitli saldırılarla, çeşitli suçlamalarla bizim de bu onursuz olaylara ortak olmamızı, bu olaylara dahil olmamızı istiyorlar. Bu kazaya en çok üzülen ve mağdur olan benim. İdealist Dernekler gibi bir kurumda uzun yıllar görev yapmış, daha sonra İdealist Derneklerin başkanlığını yapmış bir kişiye karşı böylesine menfur bir saldırıya ne izin veririz, ne de dahil oluruz, böyle bir şeyi de istemeyiz. . Bu çok korkutucu bir şey. Hatta aşağılık. Bu olaya karışanların Allah belasını versin. Önünüzdekiler de, arkanızdakiler de… Kim bulaştıysa Allah belasını versin. Bu işin önünde, arkasında, sağında, solunda, çevresinde kalmam mümkün değil.

Sinan Ateş tetikçisini kaçıran Tolgahan Demirbaş'ın kendi evinden ayrıldığını da yalanlayan Kılavuz, şunları söyledi:

Bunların hepsi yalan… Öyle bir şey yok. Bir suçluyla, suça karışmış biriyle iletişime geçer misiniz? Sinan Ateş için adaletin yerini herkesten çok ben istiyorum. Alnımız beyaz, başımız yüksek. Perişanım. Ölümden daha kötü. Eğer böyle bir olaya az da olsa karışsaydım kendimi kafamdan vurup öldürürdüm.

Dava dosyasında şüpheli olup olmadığıma dair hiçbir bilgim yok. Eğer ifadeye çağırılırsam memnuniyetle giderim. Bana karşı bir saldırı olduğunu Devlet Bahçeli Bey de biliyor. Şu ana kadar herhangi bir açıklama yapmadım. Bu benim kurumsal kimliğimden geliyor. Ölüyorum, ölüyorum ve hayata geri dönüyorum. Sinan Ateş öldürüldü, benim itibarım da katledildi. Beni böyle öldürüyorlar.Bu içerik Taner Şahin tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Belediye başkanına makamında saldırı!  Kendi görevlileri tarafından dövüldü!  Bakan Tunç'tan açıklamaBelediye başkanına makamında saldırı! Kendi görevlileri tarafından dövüldü! Bakan Tunç'tan açıklama
Başkan Putin'den açıklama!  İki helikopteri işaret ettiBaşkan Putin'den açıklama! İki helikopteri işaret etti
Özgür Özel'den canlı yayında olağanüstü açıklamalar! "Açıkça senden öndeler"Özgür Özel'den canlı yayında olağanüstü açıklamalar! “Açıkçası senden öndeyim”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir