Türkiye'de de şubeleri var… Lüks bir otelin havuzunda korkunç ölüm! Birkaç dakika önce annesiyle mutlu bir şekilde poz verdi

Korkunç olay ABD'nin Houston kentindeki lüks bir otelde meydana geldi. Ailesiyle birlikte tatilde olan 8 yaşındaki Aliyah Jaico, havuzda eğlenirken aniden drenaj borusundan havuzun dibine çekildi.

MÜCADELELERİNE RAĞMEN KURTARILMADI

Su altında sürüklenen ve tüm çabalara rağmen kurtulamayan çocuğun cansız bedenine otel yetkilileri ve güvenlik güçleri ulaşmayı başardı.

BORUDA SADECE ELİ GÖRÜNÜYORDU

Tüpten ancak eli ve vücudunun bir kısmı görülebilen küçük kıza saatler sonra ulaşıldı.

3

SON FOTOĞRAF

Sözcü'nün haberine göre; Küçük kızın annesi Daniela Jaico, acı haberi küçük kızıyla birlikte çekilmiş son fotoğrafını paylaşarak duyurdu. Otopsi sonucu kızın ölüm nedeninin boğulma olduğu ortaya çıkarken, acılı anne şunları söyledi: “Herkes kaderimizin zaten yazıldığını söylüyor ama senin kaderinin neden böyle olduğunu anlayamıyorum. Seni çok seviyorum ve yanımda olduğun için teşekkür ederim.” ” 8 yıldır ben ve kızımım.”

2

Houston polisi olayın kaza olarak değerlendirildiğini açıklayarak dosyayı kapattı. Yetkililer ayrıca boru hattında arıza yaşandığını ve borudan su pompalanmak yerine su çekildiğini kaydetti.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dünyam yıkıldı, keşke ölseydim...Dünyam yıkıldı, keşke ölseydim…
Katliam gibi bir kaza!  6 kişi öldü, 1 kişi yaralandıKatliam gibi bir kaza! 6 kişi öldü, 1 kişi yaralandı
Adnan Oktar ve Ekrem İmamoğlu'nu örnek gösterdi: Parayı alırsan kaçamazsınAdnan Oktar ve Ekrem İmamoğlu'nu örnek gösterdi: Parayı alırsan kaçamazsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir