Vatandaşlardan Meral Akşener'e çağrı: “Türkiye kadın mezarlığına dönüştü!” – Son dakika siyasi haberler

İYİ Parti lideri Meral Akşener, yerel seçimlerden bir gün önce Sultanbeyli'deki esnafı ziyaret etti. Esnaf ziyaretinde bir kişi Akşener'i arayarak il ve ilçe belediye başkanları için oy istedi.

Kalabalıktan Akşener'e bağıran kişi: “Sizin de çocuklarınız ve torunlarınız var. Türkiye kadın mezarlığına dönüştü. Bir yasa çıkarın. “Sayın Başkan'a ulaşamıyorum.” azarladı. Akşener ise “Şu anda basın seni ve beni duydu. “Ben de ileteceğim.” o cevapladı.

ADAYIN ANNESİ DE AKŞENER'E REFAKAT ETTİ

Akşener daha sonra seçim çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret ederek vatandaşlardan destek istedi.

Sultanbeyli Belediye Başkan adayı Fatih Karataş'ın annesi, Akşener'e mağaza mağaza dolaşarak oğlu için oy isteyene eşlik etti. Akşener bir camcı dükkanına girerek mağaza müdüründen adaylarına oy vermesini istedi. Esnafları ziyaret ettiğini anlatan Akşener, şöyle konuştu: “Şimdi bir taraf ceketimi asarsam kazanacağımı söylüyor, diğer taraf ise bunun kola kutusunda olmayacağını söylüyor. O yüzden uyanın diyorum. “Bu benim işim.” Dedi.

İki gün önce yaşanan bir olayı hatırlatan tüccar şunları söyledi: “Bu artık siyasi bir mesele haline geldi. Biz farklı söyledik, o farklı söyledi. “Sen böylesin” dedi ve bizi dışladı. Kendi aramızda güldük. Şimdi neyin ne olduğuna bakalım. Biz de bir siyasi partiye oy vermek istiyoruz ama 'şuna oy vereceksin, buna oy vereceksin' diyor.”

“MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK ÖNEMLİ”

Akşener tüccarlara, “Sadece bunu talep ediyoruz. Sen benim müşterimsin. Müşteriyi memnun etmek esastır. Memnun olup olmamamıza bağlı. Talep eden biziz, sorarken kibar olmalıyız. Çünkü müşteri bizim velinimetimizdir. Bunu başarabilirsek Türkiye kurtulacaktır. Asıl sorun da bu.” O cevapladı:

Akşener daha sonra ilçe belediye başkan adayı Fatih Karataş'ın annesi ile aynı dükkana giderek oy vermesini istedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir