'Yasal Sarışın' dizisi geliyor… – Son Dakika Kültür Sanat Haberleri

Amazon Prime Video'da “Yasal Olarak Sarışın” siparişi verildi. İlk Video, Nisan ayında dizinin geliştirilme aşamasında olduğunu duyurmuştu. Resmi duyuru Salı günü gerçekleşti. İki “Yasal sarışın” filmde Elle Woods'u kim canlandırdı? Reese Witherspoon, duyuru O içeride kostümüyle ve Chihuahua onun köpeği Daha Fazla Brusier Eşliğinde yaptı.

Şu anda “Elle” Adını taşıyan dizinin açıklamasında, “Elle Woods'u lise yılları boyunca takip ederken, onu ilk 'Yasal Sarışın' filminde tanıdığımız ve sevdiğimiz ikonik genç kadına dönüştüren yaşam deneyimlerini öğreniyoruz.” Açıklama yer alıyor.

Reese Witherspoon Yaptığı açıklamada, “Dürüst olmak gerekirse bu dizi için bundan daha fazla heyecanlı olamazdım! Hayranlar, Elle Woods'un benzersiz kişiliği ve yaratıcılığıyla kendi dünyasında nasıl sadece sevgili Elle'nin yapabileceği şekilde ilerlediğini Prime Video'da öğrenecekler. ve Hello Sunshine “Hayallerimi gerçeğe dönüştürdüğü için harika yazarımız Laura Kittrell ile birlikte inanılmaz ekibe çok minnettarım! 'Yasal Olarak Sarışın' geri döndü!” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir