Yeniden Refah'ın İstanbul adayı Mehmet Altınöz'e Engel: 'TGRT'ye davet ettiler ama yayınlamadılar' – Son Dakika Siyaset Haberleri

Yeniden Refah Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet AltınözBu sabah TGRT'de hükümet yanı 'Cem Küçük'Günaydın Türkiye'nin sunduğu programa davet edildi.

Programın sunucusu Cem Küçük, Altınöz'ün konuk olacağı yayını şu sözlerle paylaştı:Artık seçimlere 1 gün kaldı. Size hatırlatıyoruz. Bugün Yeniden Refah Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Sayın Mehmet Altınöz saat 09.20'de konuğumuz olacak. o ilan etti.

Ancak yayın sırasında Altınöz sahneye çıkmadı. Yeniden Refah Partisi'nin açıklamasıyla yaşananların perde arkası ortaya çıktı. Partiden yapılan açıklamaya göre Altınöz, TGRT'ye geldiğinde kendisine yer sağlanamadığı ve programa dahil edilmesinin mümkün olmadığı bilgisi verilerek yayın iptal edildi.

Açıklama şu şekilde:

“İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayımız ve Başkan Yardımcımız Mehmet Altınöz, bu sabah saat 09.20'de TGRT Haber'de Cem Küçük'ün sunduğu Günaydın Türkiye programına davet edildi.

Sayın Altınöz kanala geldiğinde kendisine ağırlanamayacağı ve programa dahil edilmesinin mümkün olmadığı bilgisi verildi.

Bilinmesini istiyoruz; Üyelik rekorları kıran ve Türkiye genelinde yerel yönetimleri ele geçirmeye hazırlanan Yeniden Refah Partisi'nin yeniden canlanmasını engellemeye hiçbir ambargo veya kısıtlama yetmeyecek.

Son dönemde partimize yönelik algı operasyonları ve ambargolar hız kesmeden devam ediyor. Bu sınırlamaların ülkemizde karşılığı yoktur. “Yeniden Refah Partisi, Ahlak Belediyecilik sloganıyla hazırlandığı 31 Mart seçimlerinde yerel yönetimlerden iktidara gelecek ve Türkiye'nin en önemli belediyelerini fethederek yoluna daha güçlü bir şekilde devam edecektir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir