10 kişi takımdan ayrıldı: Enis Destan özür diledi! – En güncel spor haberleri

Türkiye Kupası yarı finalinde Fatih Karagümrük'ün oynadığı maçta kırmızı kart gören Trabzonsporlu oyuncu Ziraat Enis Destan O özür diledi.

Maçın ardından sosyal medyadan açıklama yapan 21 yaşındaki Enis, şu ifadeleri kullandı:

Fatih Karagümrük, “VaVaCars ile oynanan maçta asla yapmamam gereken bir hatayı yaparak takımımı yalnız bıraktığım için derin üzüntü duyuyorum” diyen Fatih Karagümrük, hayatım boyunca hatalarımı kabullenip düzeltmeye çalışan bir zihniyete sahip olduğumu söylüyor. onları, özellikle de takım arkadaşlarımı, antrenörlerimi ve oyunun geri kalanında yalnız bıraktığım beni.” “Bizi her zaman eşit seviyede hissettiren Büyük Trabzonspor taraftarından ve rakip futbolcu arkadaşımdan canı gönülden özür diliyorum.”

“BU HAREKETİ YAPMAMALISINIZ”

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, Maçın ardından yaptığı açıklamada Enis Destan'ın kırmızı kartının doğru olduğunu iddia ederek şunları söyledi;

“Enis Destan'ı kovmak doğru bir karar. O hareketi yapmamalıydı. Bizim işimizin bir kısmı da oyuncunun gelişmesini sağlamak. Enis iyi bir profesyonel, çok çalışarak zaten bu hale geldi. İletişimi kuracağız. O da utanç duyuyor. Belki de okuldan atılmalı.” Umarım bu kırmızı kart bundan sonraki hayatı için bir ders olur” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir