İsveç bu olayı konuşuyor! Terör örgütü PKK'nın sözde Avrupalı ​​lideri Senanik Öner, ata tecavüz etti ve suçüstü yakalandı.

İsveç skandal bir olaydan bahsediyor. Terör örgütü PKK'nın sözde Avrupalı ​​lideri Senanik Öner, ata tecavüz etmeye çalışırken polis tarafından yakalandı. Öner'in 3 gün önce başka bir ata tecavüz ettiği öğrenildi.

Tecavüze uğrayan at

İsveç medyasında yer alan haberlere göre, İsveç'te terör örgütü PKK'yı destekleyen derneklerden birinin sözde yetkilisi olan Öner, Helsingborg'daki ahırda ata tecavüz etti. Üç gün sonra polis onu ahırda başka bir ata ikinci kez tecavüz etmeye çalışırken yakaladı.

BIÇAKLA SALDIRDI

Öner tutuklanmaya direndi ve polise bıçakla saldırdı. Öner'in çeşitli suçlardan yargılanması ve 30 yıl hapis cezası alması bekleniyor.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Günün gündeminde Bakan Özhaseki'nin fotoğrafları vardı! "Amatör paylaşım Allah aklımı korusun"Günün gündeminde Bakan Özhaseki'nin fotoğrafları vardı! “Amatör Paylaşımlar Allahım Aklıma Sahip Çık”
İstanbul'da bir mahalle bu olayı konuşuyor!  Gözyaşları içinde şunları söyledi: İstanbul'da bir mahalle bu olayı konuşuyor! Gözyaşları içinde şunları söyledi: “Bir gün iyi giyimli birkaç kişi geldi…”
Dolu nedeniyle o mahalle beyaza büründü!Dolu nedeniyle o mahalle beyaza büründü!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir