Karasu'da denizde kayboldu! 19 yaşındaki üniversite öğrencisinin cesedi yerin metrelerce altında bulundu

Dün gece arkadaşlarıyla Karasu sahiline gelen ve kaybolan üniversite öğrencisi Burak Emre Meşe'yi (19) bulmak için sahile 12 kilometre paralel ve denizden 10 kilometre açıkta 120 kilometrelik alanda arama yapıldı. yüzdükten birkaç dakika sonra. 32 Evler bölgesinde.

SAHİL GÜVENLİK HAVADAN VE DENİZDEN ÇAĞRILDI

Sahil Güvenlik Komutanlığından 23 kişilik ekip, denizden 2 bot, su altı dalgıçları, havadan 1 helikopter ve karadan devriye ekiplerinin de aralarında bulunduğu 23 kişilik ekiple çalışmalara destek verdi.

AW214022_01

BULUNDU METRE DERİNLİK

Arama çalışmalarına polis ekipleri denizde 1 bot, karada ise 5 kişilik ekiple katılırken, AFAD ekipleri de karada 12 kişilik arama kurtarma ekibiyle arama çalışmalarına katıldı.

AW214022_03
Yapılan çalışmaların ardından denizde kaybolan gencin cesedi, suya girdiği noktadan yaklaşık 300 metre uzaklıkta, dış iskelenin arka kısmında 4 buçuk metre derinlikte bulundu.
AW214022_02
Sahile vuran gencin cesedi, kimlik tespiti ve incelemenin ardından Karasu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. (İHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Köpeğe çarpmamak için manevra yaptı ve araba sete uçtu!Köpeğe çarpmamak için manevra yaptı ve araba sete uçtu!
Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazetede yayımlanırAtama ve görevden alma kararları Resmi Gazetede yayımlanır
İzmir'de yasaklı cins köpeklere korku!  Tepki gösterenlere "Bu işler böyle yürüyor amca" Dedi!  10 dakika sonra...İzmir'de yasaklı cins köpeklere korku! Tepki gösterenlere ise “Aynen öyle amca!” dedi. 10 dakika sonra…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir