Kilisede rahibi öldürmeye teşebbüs kameraya yansıdı! Silah tutukluk yaptığında…

Korkunç olay Pazar günü Pittsburgh, Pensilvanya'daki İsa'nın Konut Yeri Kilisesi'nde meydana geldi. Kilisenin papazı Germania vaaz verirken öldürüldü.

Saldırgan Almanya'ya yaklaştı, silahı doğrulttu ve tetiği çekti ancak silah tutukluk yaptı. Kilise papazı Clarence McCallister hızlı davranarak saldırganı etkisiz hale getirerek silahı aldı.

ABD'DEKİ RAPİP SİLAH-TU'YA SUİKAST GİRİŞİMİ_50406 (2)

Kilise kamerasına yansıyan görüntülerde, saldırganın elinde silah olduğunu gören Almanya'nın hızla podyumun arkasına daldığı ve saldırganın Almanya'ya doğru döndüğü görüldü. McCallister daha sonra saldırgana arkadan yaklaşarak onu etkisiz hale getirdi.

ABD'DEKİ RAHİP-SİLAH-TU'YA SUİKAST GİRİŞİMİ_50406 (3)

“HALA BURADA OLDUĞUM İÇİN ŞANSLIYIM”

ABD medyasına konuşan Almanya, “Hala burada olduğum için şanslıyım” dedi. Ayin sırasında kızının da kilisede olduğunu belirten Almanya, şunları söyledi: “Kızımın olanları gördükten sonra yıkılmasını izlemek bile insanları bir şekilde etkiliyor. Onu bayılttığımızda bana hiçbir direnç göstermedi. “Daha sonra polis arabasında onunla konuştuğumda benden özür diledi” dedi.

ABD'DEKİ RAPİP SİLAH-TU'YA SUİKAST GİRİŞİMİ_50406 (4)

DHABu içerik Şahin Alp tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Belediye meclisinde gerginlik!  Gerginlik arttı, yayını kestilerBelediye meclisinde gerginlik! Gerginlik arttı, yayını kestiler
PlayGate Ventures kuruldu!PlayGate Ventures kuruldu!
Ortaokul öğrencisine otobüs durağında taciz!  Verilen ceza isyan çıkardıOrtaokul öğrencisine otobüs durağında taciz! Verilen ceza isyan çıkardı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir