Sancaktepe Belediyesi'nde jakuzi ücretleri gündem oldu! Şeyma Döğücü'den açıklama

Yerel seçimlerin ardından AK Parti'den CHP'ye geçen Sancaktepe Belediyesi ile ilgili 'jakuzi' açıklaması gündem oldu. Siyasal iletişim uzmanı Necati Özkan, bir programda AK Parti Genel Başkanı Şeyma Döğücü'nün belediye binasına jakuzi yaptırdığını söyledi.

ŞEYMA DÖĞÜCÜ'NÜN AÇIKLAMASI

Bu sözler gündemdeyken Döğücü'den bir açıklama geldi. Sosyal medyadan yanıt veren Döğücü şunları söyledi:

“Bir anneye, bir kadına iftira atmanın bedelini hem hukuk önünde hem de millet vicdanı önünde yargılanarak ödeyeceksiniz.

Necati Özkan, sen jakuzili olduğunu kanıtlamadığın sürece senden aşağıda kimse yok.

Şimdiki başkana da sesleniyorum; “Buranın jakuzi olduğunu iddia edenlere karşı, Cumhurbaşkanlığı makamından hemen şimdi canlı yayın yaparak bu konuyu açıklığa kavuşturmanız için vicdanınıza ve onurunuza çağrıda bulunuyorum.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Özgür Özel'den Hatay çağrısı: Süre verdi açıkladı, yarın dediÖzgür Özel'den Hatay çağrısı: Süre verdi açıkladı, yarın dedi
AK Parti'den CHP'ye geçti!  Sancaktepe Belediyesi ile ilgili sözleri gündem oldu: AK Parti'den CHP'ye geçti! Sancaktepe Belediyesi'yle ilgili sözleri gündem oldu: “Jakuzi yapmışlar”
İstanbul'daki İsrail protestosunda tutuklandılar!  Bakan Yerlikaya'nın açıklaması: İstanbul'daki İsrail protestosunda tutuklandılar! Bakan Yerlikaya'dan açıklama: “2 polis açığa alındı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir