Usta müzisyenlerden ödüllü filmlere: Bu hafta sanatın zirvesi – Son Dakika Kültür Sanat Haberleri

Bu hafta dünyanın çeşitli şehirlerinde sanatseverleri heyecanlandıracak bir dizi etkinlik gerçekleşecek. Konserlerden sergilere, tiyatrolardan film festivallerine kadar geniş bir yelpazedeki etkinlikler sanatseverlerle buluşacak.

efsanevi Amerikalı müzisyen Bruce Springsteen, Dünya turnesinin ilk konserleri 4 ve 7 Nisan'da gerçekleşecek. Inglewood, Kaliforniya Kendi şehrinde verecek.

Madonna eğer yarın Atlanta'nın daha sonra 4-6 Nisan tarihleri ​​arasında hayranlarıyla buluşacak Florida sahneye çıkacak.

İngiliz müzisyen James Pürüzsüzleştirme, İngiltere turnesi kapsamında 2 Nisan Brighton başlayacak ve sonra Newcastle, Glasgow ve Nottingham konserler verecek.

İngiliz rock grubu dünya turnesine devam ediyor Judas Priest Sırasında Viyana'da 6 Nisan'da sahne alacak Milano'da gösterecek.

Ünlü Amerikalı rapçi Müjdeci eğer yarın Londra'da hayranlarıyla buluşacak.

Klasik müzik severler için Paris'teki Sainte Şapeli'nde Opera Festivali, Her şey 28 Mart'ta başladı. Festival, 1 Mayıs'a kadar devam edecek konser serisiyle devam edecek. Ünlü opera sanatçıları ve piyanistlerin katılacağı festivalde, tarihi ve modern operalardan örnekler sunulacak.

İspanya'nın en ünlü piyanistlerinden biri Ignasi Cambra, Barselona'daki tarihi konser salonu Palau de la Musica Catalana'da 4 Nisan'da sahneye çıkacak.

FESTİVALLER SEVGİLİLERİNİ BEKLİYOR…

Bu haftanın dikkat çeken etkinlikleri arasında film festivalleri de yer alıyor. 5 Nisan'da ABD'nin Florida eyaletinde başlayacak. “Sarasota Florida Film Festivali” 4-7 Nisan tarihleri ​​arasında Los Angeles'ta düzenlenecek. “Görme” Festival sinemaseverleri heyecanlandıracak.

Bu hafta dünya çapında çeşitli sanat fuarları ve sergileri de düzenlenecek. Belçika'da “Brüksel Kitap Fuarı”, New York'ta “Antik Kitap Fuarı” ve “Artexpo”, Madrid'de “Açık arttırma” Antika fuarı da sanatseverlerin ilgisini çekecek etkinlikler arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir